Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Який домен та хостинг вибрати?

Домен

Для початку, що означає "домен"? Домен - це особиста адреса сайту. Іншими словами, певна зона, що має своє унікальне ім'я, яке в системі доменних імен не може більше зустрічатися. Наприклад, www.paroxod.net. Доменні імена дозволяють нам швидко орієнтуватися в інтернеті.


Буває не так просто підібрати вільний домен, адже більшість слів вже зайнято в популярних зонах. Будьте готові до того, що підбір доменного імені забере чимало часу. Такі зони, як «ru», «com» або «net» є найпоширенішими в «Рунеті». Який домен краще вибрати?

 

Який домен краще вибрати?

Звичайно ж, краще купити власний, особистий домен. Це дасть Вам явні переваги:

 • Ваш проект заслужить певну довіру. Сайт, який не має свого домену, сприймається відвідувачами як одноденний. Якщо власники такого сайту не готові заплатити невелику суму для власного домену, це викликає деяку недовіру: чи довго проект планує існувати? Створення солідного проекту без свого ж домену зазвичай тягне за собою невдачу.
 • Ваш домен дасть можливість вільно вибрати хостинг. Ви зможете перенести свій сайт в будь-який момент на більш швидкий, або більш зручний майданчик, якщо поточна компанія з якихось причин перестане Вас влаштовувати.


Вибираючи домен, слід пам'ятати деякі моменти:

 1. Підбирати ім'я потрібно якомога коротше. Бажано, щоб доменне ім'я легко запам'ятовувалося і читалося, а також його вимова була ідентична написанню.

 2. Доменне ім'я має відображати суть бізнесу, яким Ви займаєтеся, фокусувати на ньому увагу користувачів.

 3. Для міжнародних багатомовних сайтів більше підходять домени .com. Часто використовуються домени із зон . net, .org, .biz тощо.

 4. Для національних проектів потрібно завжди брати домен, відповідний національній зоні (наприклад, .ua - для українських проектів, .pl - для польських і т.д.).

 5. Якщо проект охоплює декілька регіонів, слід виділити окремий домен для кожного з них. Наприклад, Ви надаєте послуги як в Україні, так і в Росії. Тоді доцільно вибрати домени .ua - для проекту з України і .ru - для Росії. Ефективність буде вища.

 6. Дані при реєстрації вводьте реальні! Іноді реєстратори дають запит на документи, які можуть підтвердити надані Вами дані. Їх відсутність може викликати блокування домену. Тим більше, в основному дозволяється приховати надані дані від публічного перегляду безкоштовно.

Выбор хостинга

Хостинг

Ви вже ознайомилися поняттям "домен", тому слід поговорити про "хостингу". Хостинг - це простір, який орендується в інтернеті на сервері і на якому розміщуються файли Вашого сайту.


На що слід звернути увагу, щоб вибрати хороший хостинг?


По-перше, визначте Ваші цілі

Хостинги бувають платні і безкоштовні. Можна вибрати хостинг на безкоштовній основі для практики (повчитися налаштовувати сайт, підключати домен і т.д.). Але вибирати безкоштовний хостинг для солідних проектів не варто. Зазвичай, у нього є ряд обмежень. Вам поставлять обов'язкову умову: розміщення реклами на Вашому сайті при його використанні. Ну і, крім усього цього, виглядає не серйозно.


По-друге, не орендуйте хостинг відразу на великий термін

Це нерозумно. Навіть якщо на нього надається величезна знижка. Справа в тому, що якість хостингу перевіряється мінімум за місяць або два, і якщо воно не виправдає Ваших очікувань, прикро буде за втрачені гроші.


Вибираючи хостинг, не зайвим буде взяти до уваги наступні фактори:

 • швидкість доступу;
 • доступність серверів (uptime);
 • вартість і кількість передплаченого трафіку;
 • регіон розміщення (майданчик краще розташовувати в тому географічному регіоні, де знаходиться більшість Ваших користувачів).


І наостанок

Не потрібно кидатися на «безкоштовні» пропозиції при виборі домену та хостингу. Хостинг-компанії нерідко пропонують безкоштовні домени своїм клієнтам. У такому випадку домени реєструються не на Вас, а на них. Це означає, що фактичний власник домену - Ваш хостинг-провайдер. Як результат, Ви не можете перейти на інший хостинг, або доведеться викуповувати свій власний, вже розкручений домен.

Також прочитайте

5 характеристик інтернет-магазину, який успішно продає!

Проблема в тому, що із зростанням кількості бажаючих замовити товари або послуги онлайн зростає і кількість магазинів, що бажають залучити покупців саме до себе. Тому недостатньо створити сайт просто «аби був».

Сайт-візитка: яка користь?

Сьогодні будь-яка поважаюча себе компанія (фірма) має або планує створити свій сайт. Проте яким цей сайт повинен бути?

Навіщо Вашому бізнесу сайт?

Сьогодні багато говорять про широкі можливості інтернету, але лише деякі можуть побачити в цьому океані інформаційного простору конкретні шляхи розвитку свого бізнесу.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.