Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Коли дешева розкрутка сайту може бути ефективною?

У чому суть просування сайтів

Просування (або розкручування) сайту - це комплексні дії, які допомагають сайту досягти більшої видимості в пошукових системах по ключових запитах. Просування покликане збільшити відвідуваність сайту зацікавленими відвідувачами.

 

Це забезпечується стійким попаданням веб-ресурсу, що просувається в топ-10 пошукової видачі по вибраних запитах. Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції. Цим і займаються фахівці SEO.

 

топ видачі в пошукових

Способи розкрутки сайтів

Існує певний набір інструментів, або методів розкрутки сайту.

 

Ось 3 основних:

 

1. Оптимізація ресурсу

Роботи з оптимізації ведуться в кілька етапів. На початковому - потрібно визначити якісні запити за тематикою бізнесу, далі - провести аудит, сформувати рекомендації та план оптимізації. Потім, починаємо саму оптимізацію сторінок: унікалізіруем контент, прописуємо теги і метатеги, налаштовуємо карту сайту і т.д. - Робимо все те, на що звертає увагу пошукова машина, формуючи порядок сайтів у видачі пошуку. За базовими роботами слідують індивідуальні (на основі тестування).

 

2. Підтримка та розвиток сайту за тематикою

Не можна за раз взяти і "просунути" сайт. Над ним потрібно постійно працювати: регулярно оновлювати контент (трудомісткий, але найважливіший процес), щоб відвідувачі бачили, що ви живі, а на сайті було цікаво знаходиться.

 

3. Контекстна реклама

Просування сайту вимагає як мінімум кілька місяців. А замовлення, часом, потрібні відразу. Збільшити відвідуваність сайту потенційними клієнтами, а також зробити компанію більш впізнаваною допоможе контекстна реклама:

 

 • в системі Яндекс - Яндекс.Директ

 • в системі Гугл - Google AdWords.

Для того, щоб рекламна кампанія принесла планований результат, а бюджет поступово скорочувався, її потрібно грамотно налаштувати і вести.

 

Найкращий результат можливий тільки при комплексному підході, коли задіяні всі 3 способи розвитку веб-ресурсу в інтернеті, а також належна увага приділяється оффлайн процесам (розширення асортименту товарів, безперебійна підтримка, професійні консультанти і т.д.).

 

кроки для виходу сайту в топ

Ваша участь - важлива

Однією з головних дій в просуванні сайтів є складання семантичного ядра. Правильно визначені ключові запити роблять процес більш ефективним, знижують витрати на залучення клієнтів. Це фундамент для складання стратегії по просуванню та її реалізації.

 

Це вибір релевантних тематиці слів і фраз, на підставі яких і просувається ресурс.

 

Запити бувають:

 • низькочастотні - конкретні (наприклад, із зазначенням моделі товару або назви фірми), охоплюють, як правило, тільки тих, хто точно знає чого хоче;

 • середньочастотні - менш конкретні, охоплюють більше потенційних клієнтів;

 • високочастотні - узагальнені, з високою конкуренцією, оскільки охоплюють величезну кількість користувачів;

Вибір кожного з них залежить від конкретного випадку та обраної стратегії (направлення), яка в майбутньому дозволить сайту вийти на провідні позиції. Досвідчені СЕО-фахівці скорегують запропоновані вами ключові слова або підберуть їх самостійно.

 

Також, для молодих сайтів або тих, які знаходяться під фільтром професіонали зможуть грамотно продумати процес просування, за яким охоплення аудиторії буде поступовим, від низькочастотних до високочастотних запитів.

 

Чи буває просування сайтів недорого ефективним  

Безумовно, пошукові системи вводять нові алгоритми ранжирування веб-сайтів, конкуренція підвищується, ціни на розкрутку в інтернеті з часом зростають. Але результати просування ресурсу залежать від декількох факторів:

 

 • обраної стратегії;

 • періоду розкрутки;

 • бюджету;

 • конкурентності;

 • віку сайту;

 • грамотності фахівців та ін.

Тому, вартість просування - важлива, але не визначальна роль у цьому процесі. По суті, веб-студії продають свій час і знання. Ціна формується на підставі годин, які потрібно витратити фахівцям на роботи по сайту. Як правило, у вартість години роботи майстра закладена вартість його професіоналізму: чим він вищий, тим дорожче будуть коштувати його послуги.

 

Звичайно, не варто чекати нереальних результатів при невеликому бюджеті, але на поліпшення сайту для користувачів, стабільне підвищення позицій та підвищення довіри пошукових систем до вашого ресурсу можна розраховувати.

 

топ

В інтернеті не ви шукайте клієнта, а він шукає ваші товари або послуги.
Головне питання: чи знайде він вас або вашого конкурента? Тому довіряйте цю роботу професіоналам. В рамках позначеного часу, вони зроблять свою роботу на найвищому рівні.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.