Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Огляд популярного онлайн консультанта для сайтів - JivoSite

Коли у вас сайт вже розроблений, проводиться його розвиток, звичайно, основним завданням є збільшення конверсії, тобто активних дій, які відвідувачі роблять на сайті (підписка, замовлення зворотного дзвінка, додавання коментаря і т.д.). Це допомагає перетворити їх на ваших клієнтів.


Методи підвищення конверсії використовуються різні - від роботи з юзабіліті до роботи в соціальних мережах. Зараз же великою популярністю користуються онлайн-консультанти. Один з таких - JivoSite (ЖивоСайт) - проект, який підвищує конверсію і збільшує продажі в рази!


А тепер про те, чим сервіс JivoSite буде вам корисний?

 • Робота з клієнтами в будь-який час і в будь-якому місці. Дає можливість спілкуватися з відвідувачами Вашого сайту в чаті. Також доступний мобільний додаток для iPhone, iPad або Android. Уявіть, тепер ви завжди на зв'язку з вашими потенційними клієнтами.

 • Підвищує якість сервісу. Консультує відвідувачів швидко і ефективно.

 • Сприймається як допомога, і не надукучає. Вікно чату звично для всіх, так як за стилем нагадує повідомлення в Facebook або ВКонтакте.

 • Дизайн чату налаштовується. Зовнішній вигляд вікна чату можна підлаштувати практично під будь-який сайт.

 • Спонукає потенційного клієнта до взаємодії. Налаштуйте активні запрошення до діалогу.

 • Надає інформацію про клієнта. Ви можете бачити поточну сторінку, назву сайту, місцеположення клієнта, джерело переходу на сайт.

JivoSite - Безкоштовний сервіс до 5 операторів

Але це ще не все! JivoSite дає можливості:

 • спостерігати за тим, як клієнт набирає повідомлення

 • використовувати шаблонні "швидкі" фрази

 • обмінюватися файлами

 • перевіряти орфографію

 • робити безкоштовні дзвінки

 • оцінювати діалог (клієнтам)

 • блокувати некоректно ведучого себе клієнта (для операторів)

 • відправляти журнал чату на емейл і інше

Розподіл діалогів відбувається таким чином: якщо клієнт сам поставив запитання, то вікно з питанням з'являється у всіх операторів, які online в даний момент. Хто відповість першим - тому і передається діалог. Якщо ж клієнт просто знаходиться на сайті, то спливає вікно чату ("Чим можу вам допомогти?" або подібне), при цьому система випадковим чином вибирає одного з операторів, який зараз online.


При всьому цьому, сервіс не дорогий. Втім, ви самі можете переконатися в його перевагах на практиці, так як JivoSite пропонує спробувати безкоштовну версію без обмеження в часі з 2-тижневим тестуванням розширених можливостей!

 

Спеціальна пропозиція від JivoSite

Для того, щоб встановити online чат для сайта, для сайту, спочатку потрібно зареєструватися на http://www.jivosite.ru/Після цього зайдіть у свій обліковий запис - там ви можете управляти всіма настройками і опціями сервісу.

Інструкції з установки JivoSite

JivoSite - нові можливості для ефективності вашого бізнесу.

Бути близько до клієнтів ще ніколи не було так просто! Перевірте самі.

Також прочитайте

Огляд системи управління контентом Diafan.CMS

Diafan.CMS - проста, але, в той же час, досить функціональна система управління сайтами. Вона відкриває широкі можливості для реалізації інтернет-проектів будь-якої складності.

Огляд сервісу для аналізу сайтів prodvigator.ua

Часто компанії ведуть свій бізнес методом проб і помилок. Так, вони чогось вчаться в процесі, але, в той же час, багато втрачають. Але якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш сайт працював ефективно, потрібно регулярно проводити аналіз веб-ресурсу.

5 характеристик інтернет-магазину, який успішно продає!

Проблема в тому, що із зростанням кількості бажаючих замовити товари або послуги онлайн зростає і кількість магазинів, що бажають залучити покупців саме до себе. Тому недостатньо створити сайт просто «аби був».

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.