Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Огляд системи управління контентом Diafan.CMS

Diafan.CMS - проста, але, в той же час, досить функціональна система управління сайтами. Вона відкриває широкі можливості для реалізації інтернет-проектів будь-якої складності, починаючи з простих промо-сайтів і закінчуючи великими інтернет-магазинами і корпоративнми сайтами. Все це завдяки тому, що diafan.CMS складається з модулів, які легко підлаштовуються під ті завдання, які ставляться в процесі створення сайту.

 

Головна сторінка сайту diafan cms

Чим же така хороша diafan.CMS?

  • diafan.CMS встановлюється на хостинг швидко і просто, і працює практично на будь-якому хостингу завдяки використанню PHP + mySQL;

  • надає безкоштовні оновлення на необмежений термін (двічі на рік проводиться розробка нових модулів або розширення функціоналу, в залежності від побажань користувачів);

  • є розділ Проекти, в якому при необхідності можна знайти виконавця для будь-якої роботи по diafan.CMS;

  • керувати сайтом може будь-який користувач незалежно від рівня підготовки;

  • постійні знижки, незважаючи на і так невисоку вартість вартість diafan.CMS;

  • ну і, звичайно ж, diafan.CMS можна безкоштовно протестувати протягом 21 дня!


І все-таки, Ви завжди можете задати будь-яке питання, що виникло в процесі користування diafan.CMS, так як для клієнтів, які мають ліцензію, доступна безкоштовна технічна підтримка без обмежень у часі! А ліцензію купити зовсім не складно (коротко і наочно):

 

Покрокова інструкція покупки

А ось як виглядає процес управління сайтом:

Ви переходите за адміністративною адресою сайту (наприклад, site.ru/admin/), вводите логін і пароль, після чого заходите в панель управління. Там то Ви і можете керувати сайтом, а конкретніше - управляти структурою сторінок сайту, створювати, редагувати, забороняти (створені вами ж :)) елементи на зразок новин, фото, статей і т.д.

 

Адмін-панель

 

Модулі сайту є, по суті, пакетами готових рішень. Вони містять розроблені готові рішення, які дозволяють додавати контент на будь-яку сторінку сайту. Тобто, в системі вже є типові модулі новин, магазину, статей, фотогалереї, опитувань, розсилки, оголошень, коментарів і т.д .. Залишилося тільки застосувати потрібні Вашому сайту.

 

модулі CMS DIAFAN

 

Також в DIAFAN.CMS є всі необхідні можливості для створення успішного інтернет-магазину. Модуль містить типові рішення і дозволяє інтегрувати магазин з 1С та МійСклад, налаштувати онлайн-платежі, вивести додаткові характеристики товарів, імпорт/експорт та інше.

 

Модуль інтернет-магазину


Адміністратор також може походити по своєму сайту, як звичайний "земний" відвідувач :) Якщо побачить друкарську помилку, відразу зможе її виправити через функцію швидкого редагування сайту (за принципом: що бачу, те й правлю).

 

режим редагування

 

Важливо, що система DIAFAN.CMS розроблена з урахуванням роботи по просуванню і оптимізації сайтів. Вона має гнучку настройку ЧПУ, мета-тегів, автоматично створює карту сайту і sitemap.xml та інше.

 

налаштування ЧПУ, мета-тегів

 

Переваг багато, про всіх відразу і не розкажеш. Дізнатися детальніше про можливості даної системи можна на сайті www.diafan.ru. Сподіваємося, Ви побачили, що diafan.CMS - це проста, зручна і, до того ж, вигідна система управління сайтами. А переконатися в цьому можна тільки на практиці. У будь-якому разі, рекомендуємо подивитися відео, яке познайомить з системою ближче.

Також прочитайте

Огляд популярного онлайн консультанта для сайтів - JivoSite

Коли у вас сайт вже розроблений, проводиться його розвиток, звичайно, основним завданням є збільшення конверсії, тобто активних дій, які відвідувачі роблять на сайті (підписка, замовлення зворотного дзвінка, додавання коментаря і т.д.).

Огляд сервісу для аналізу сайтів prodvigator.ua

Часто компанії ведуть свій бізнес методом проб і помилок. Так, вони чогось вчаться в процесі, але, в той же час, багато втрачають. Але якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш сайт працював ефективно, потрібно регулярно проводити аналіз веб-ресурсу.

Протистояння гігантів: сайт-каталог або інтернет-магазин?

Багато хто сьогодні прагне мати інтернет-магазин, вважаючи це вищим показником успіху в їх бізнесі. Але часто рішення продавати товари або послуги онлайн грунтується більш на особистих амбіціях, ніж на виправданій необхідності.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.