Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Навіщо Вашому бізнесу сайт?

Навіщо Вашому бізнесу сайт? Сьогодні багато говорять про широкі можливості інтернету, але лише деякі можуть побачити в цьому океані інформаційного простору конкретні шляхи розвитку свого бізнесу.  


У більшості випадків компанії загоряються ідеєю створити сайт, тому що це модно, престижно, тому що так роблять всі і навіть «ті» вже зробили! При такому підході вони ніби стають на велодоріжку: начебто і біжиш, але залишаєшся на місці.


Але ж можна й по-іншому. Веб-сайт може стати потужним інструментом отримання прибутку.


Які ж завдання він має вирішувати, щоб приносити користь? Розглянемо кілька основних:


1. Надавати інформацію про компанію

На сайті кожен користувач може ознайомитися з детальною інформацією про компанію і знайти відповідь на всі його питання:

  • чим займається компанія;
  • скільки років на ринку;
  • які використовує технології у виробництві;
  • скільки коштує товар чи послуга;
  • як виглядають співробітники;
  • і багато іншого.


Тим більше, на сайті легко відображати необхідні зміни (ціни, послуги, умови), додавати новини, оновлювати каталог продукції, фотогалерею і т.д. А інформувати клієнтів (справжніх чи потенційних) потрібно досить часто, адже в будь-якій живій компанії інформація періодично змінюється. Та й не завжди клієнт зможе приділити час, щоб вислухати Вашу нову супер-пропозицію, а от на сайті напевно почитає, коли йому буде зручно.


2. Створення іміджу


У наш час важко створити імідж сучасної успішної компанії, не маючи навіть сайту. Причому, бажано, щоб він не був примітивною сторінкою на безкоштовному хостингу - ефект буде швидше зворотним, оскільки створюється враження, що фірма дрібна і в будь-який момент може розвалитися. Хороший сайт (а це не обов'язково дорогий і наворочений) покаже, що компанія стабільна і їй можна довіряти.


3. Залучення клієнтів


У будь-якої компанії, що займається якимось бізнесом, мета одна: отримання прибутку. Якраз сайт дає можливість залучати потенційних клієнтів. Як? - Людина, яка зайшла на Ваш сайт, стає Вашим потенційним клієнтом. І якщо вона знайде те, що їй потрібно, побачить високий рівень сервісу і уваги до себе, вона з великою ймовірністю зробить вибір на Вашу користь. Залучати цільову аудиторію можна за допомогою контекстної реклами або ж просто розмістивши адресу сайту на візитці, прайсі і т.д.


4. Рівень обслуговування клієнтів


Хто займається бізнесом, знає, що взаємодія з клієнтами прямо впливає на успіх компанії, адже саме вони є споживачами пропонованих товарів і послуг. Сайт покращує сервіс, так як доступ до сайту відкритий 24 години на добу 7 днів на тиждень. Корисні статті, новини, опитувальники, конкурси, форми зворотного зв'язку, замовлення зворотного дзвінки - все це лише частина того, що можна розмістити на веб-сторінках. Хто після цього захоче їхати в інший кінець міста, стояти в черзі або ж додзвонюватися в офіс в строго визначений час?


Більше того, на сайті споживачі легко залишають відгуки про товари або послуги. Писати листи або телефонувати на фірму стануть буквально одиниці, погодьтеся. А це дасть поживу для аналізу, і Ви зможете розробити стратегії розвитку бізнесу.


5. Спрощення способів купівлі


Час - гроші, а гроші втрачати ніхто не хоче. Зате всі хочуть комфорту. Тому люди купують там, де це дешевше, зручніше, швидше. На сайті користувач може не тільки подивитися асортимент продукції в каталозі, але й купити товар, який йому сподобався, навіть не виходячи з дому! Все, що для цього потрібно, - заповнити контактні дані і зробити оплату будь-яким зручним для нього способом (електронними грошима, банківським переказом та ін.)


6. Взаємодія з партнерами


Веб-сайт збільшує ефективність роботи з партнерами, знижуючи її вартість. При необхідності Ви легко знайдете компанії, з якими хотіли б співпрацювати, і зможете зв'язатися з ними по електронній пошті. А так, як вся інформація про фірму і можливу співпрацю розташована в Інтернеті, хтось може знайти Вас і запропонувати співпрацю. Більше того, на сайті може публікуватися інформація для партнерів, функціонувати система обміну інформацією (автоматичне оновлення прайсів і подібне).


Ну от, власне, кілька причин, за якими варто задуматися про розробку свого сайту або ж переглянути завдання вже існуючого. Отже, не втрачайте часу, не втрачайте можливості!

Також прочитайте

Огляд системи управління контентом Diafan.CMS

Diafan.CMS - проста, але, в той же час, досить функціональна система управління сайтами. Вона відкриває широкі можливості для реалізації інтернет-проектів будь-якої складності.

5 характеристик інтернет-магазину, який успішно продає!

Проблема в тому, що із зростанням кількості бажаючих замовити товари або послуги онлайн зростає і кількість магазинів, що бажають залучити покупців саме до себе. Тому недостатньо створити сайт просто «аби був».

Який домен та хостинг вибрати?

Здавалося б, що може бути простіше вибору доменного імені або хостинг-компанії? Але не все так просто як здається на перший погляд. Давайте ж спробуємо розібратися що таке домен, що таке хостинг, і як їх обрати.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції.