Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Сайт-візитка: яка користь?

Що ж містить у собі сайт-візиткаСьогодні будь-яка поважаюча себе компанія (фірма) має або планує створити свій сайт. Проте яким цей сайт повинен бути? Не обов’язково громіздким, дорогий, якщо компанія/фірма/підприємець тільки почали розвиватися. Істотно знизити витрати допоможе сайт-візитка.


Що ж містить у собі сайт-візитка?

Сайт-візитка, хоч і невеликий, але надає всю необхідну інформацію про фірму в інтернеті. Зазвичай на ньому розміщуються:

  • інформація про компанію;
  • фотогалерея;
  • новини компанії;
  • цікаві статті;
  • спектр надаваних послуг;
  • ціни;
  • контактна інформація.


Основна мета такого сайту - представити фірму в інтернеті і розповісти про направлення діяльності, тому, як і звичайна візитка, він повинен бути достатньо інформативним.


Сайт-візитка - Ваш цілодобовий офіс онлайн

Він покращує сервіс по роботі з клієнтами, так як доступ до сайту відкритий 24 години на добу 7 днів на тиждень. Користувачеві вже не потрібно їхати до Вас в офіс, щоб поставити запитання, ознайомитися з послугами, проконсультуватися і т.д.. Він може зробити це в будь-який час прямо у себе вдома.


Відповідно, це приваблює потенційних клієнтів, а значить - підвищує імідж фірми в очах клієнтів і споживачів, сприяючи розвитку та ефективності Вашого бізнесу в інтернеті.


Потрібно відзначити, що сайт-візитка дуже зручний і простий у використанні. Ви легко і зручно зможете керувати матеріалами на сайті, адже це не вимагає наявності спеціальних знань. Тим більше, чим простіший сайт, тим легше відвідувачам орієнтуватися на ньому. Тоді у них виникає бажання залишитися, а це якраз те, що Вам потрібно.


Ну і крім всього цього, сайт-візитка - це один з найдешевших і водночас ефективних способів реклами. Ви можете розміщувати як рекламу Вашої продукції або послуг, так і рекламу інших компаній і отримувати при цьому додатковий прибуток.


Думаю, Ви переконалися, що користь від сайту-візитки достатня для того, щоб задуматися про його розробку для Вашого бізнесу вже зараз.

 

Перейти на сторінку послуги

Також прочитайте

Огляд сервісу для аналізу сайтів prodvigator.ua

Часто компанії ведуть свій бізнес методом проб і помилок. Так, вони чогось вчаться в процесі, але, в той же час, багато втрачають. Але якщо ви зацікавлені в тому, щоб ваш сайт працював ефективно, потрібно регулярно проводити аналіз веб-ресурсу.

Протистояння гігантів: сайт-каталог або інтернет-магазин?

Багато хто сьогодні прагне мати інтернет-магазин, вважаючи це вищим показником успіху в їх бізнесі. Але часто рішення продавати товари або послуги онлайн грунтується більш на особистих амбіціях, ніж на виправданій необхідності.

Який домен та хостинг вибрати?

Здавалося б, що може бути простіше вибору доменного імені або хостинг-компанії? Але не все так просто як здається на перший погляд. Давайте ж спробуємо розібратися що таке домен, що таке хостинг, і як їх обрати.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.