Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


UniSender - ефективна email та SMS розсилка

Що таке UniSender?

UniSender - це інтернет-сервіс, який дозволяє швидко і гарантовано робити e-mail і SMS розсилки вашим підписникам.


Чому не скористатися звичайною електронною поштою?

Якщо вам потрібно доставити не одну сотню або навіть тисячу однотипних повідомлень, і зробити це слід максимально швидко, то e-mail точно не підійде для цього завдання.

 

Справа в тому, що протягом доби ви можете відправляти обмежене число повідомлень. Відповідно, сам тільки процес розсилки займе досить багато часу (від декількох годин до декількох днів), а ще ж треба врахувати, що адресат не відразу може побачити ваш лист. Саме тому розроблено ефективний сервіс для масових розсилок - UniSender.


Як з ним працювати?

Щоб почати роботу з сервісом, вам не потрібно встановлювати будь-які додаткові програми або щось налаштовувати. Просто введіть адресу http://unisender.com/ в пошуковий рядок і перейдіть на сайт.

На головній сторінці ви побачите 4 підказки по роботі з сервісом:

  1. завантажте список;
  2. створіть розсилку;
  3. відкрийте звіт;
  4. поповніть рахунок.

UniSender - головна сторінка сервісу
При кліку на кожну з них ви переходите на сторінку, де і здійснюєте потрібну дію. Там все досить зрозуміло, так що розібратися легко. У будь-якому випадку, ви завжди можете звернутися в службу підтримки.

UniSender - форма відправлення розсилки
Після відправки вам доступні звіти про розсилку, де ви детально бачите, скільки листів відправлено, скільки доставлено, скільки прочитано, а також кількість переходів, відписок і скарг. Так, ви контролюєте процес і робите його більш ефективним.

Звіт розсилки UniSender
А натиснувши на кнопку «Хочу навчитися робити розсилки», у вас буде можливість пройти курс по email-маркетингу - навчитися створювати листи, що продають і дають очікуваний результат.

Навчання email-маркетингу UniSender
З UniSender Ви можете повністю сконцентруватися на роботі з вашими клієнтами, адже команда сервісу візьме на себе всі турботи по розсилці і доставить всі повідомлення навіть найбільшому числу підписників. Єдина умова - адресати повинні дати свою добровільну згоду на отримання ваших листів. Сервіс не розсилає СПАМ, оскільки це суперечить законодавству РФ (ст. 18 Федерального Закону «Про рекламу»).


Чи можна довіряти?

Сервіс дає гарантію, що ні продає, чи не здає в оренду і не використовує в особистих цілях списки адрес своїх клієнтів, і зобов'язується відшкодувати збитки у разі їх витоку. Про те, які способи захисту інформації використовуються на сервісі, читайте на сайті http://unisender.com/.


Сервіс email-розсилки UniSender стане ефективним помічником у розвитку вашого бізнесу і допоможе збільшити продажі в рази.

 

Якщо у вас досі немає власного сайт, рекомендуємо ознайомитися з послугою створення інтернет-магазину.

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції.