Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Акція «Весну в кожен бізнес!»

27/02/2015

Весну в кожен бізнес!

Попередні місяці для українських підприємців були не самими легкими. Однак, якою б затягнутою не була зима, на зміну їй завжди приходить весна. Так дозвольте їй прийти і у ваш бізнес. Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.


Для кого ця акція?

Весняна пропозиція створено для приватних підприємців, власників бізнесу, керівників компаній, які шукають дієві способи залучати клієнтів і збільшувати дохід бізнесу.


Навіщо це мені?

Ви/компанія продаєте товари або послуги офлайн. Однак левова частка потенційних клієнтів є користувачами інтернету і зазвичай шукають інформацію про необхідні товари/послуги, роблять замовлення і купують онлайн. Так зручніше. Тому потрібен сайт.


Але якщо веб-сайт не розвивати (підтримувати, оновлювати, просувати), він не принесе відчутної користі. Як фахівці, ми розуміємо: краще заощадити на дорогій розробці сайту і більше вкласти в його розвиток.


В чому суть пропозиції?

В період з 01.03.15 до 31.05.15 замовте просування свого сайту і ми розробимо його для Вас на базі готового рішення безкоштовно! Розробка на базі готового рішення увазі повну адаптацію обраного шаблону під фірмовий стиль компанії.


Сайт-візитка

Сайт-каталог

Інтернет-магазин

Період просування (minimum)

6 міс.

9 міс.

12 міс.


Вас зацікавила пропозиція?
Ви розумієте його вигоду? - Тоді дійте!

ХОЧУ НЕГАЙНО ОТРИМАТИ СВІЙ САЙТ
ХОЧУ ПОСТАВИТИ КІЛЬКА ПИТАНЬ «СПЕЦУ»
Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції.