Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


З 1 листопада вартість розробки сайтів зміниться!

03/10/2014

“Експрес-сайт”, як і інші підприємства, проходить складні часи. Тому ми змушені сьогодні говорити про невелике підвищення ціни на наші послуги.


Не дивлячись на те, що ситуація в Україні вже давно нестабільна, курс долара істотно підвищився, ми досить довгий час залишали вартість розробки сайтів та інших послуг незмінними, і навіть проводили акції в літній період. Але витрати на реалізацію хорошого продукту теж збільшилися. А для ефективної роботи їх потрібно окупати. Напевно, Ви з цим згодні. Тому ми прийняли рішення з 1 листопада підвищити вартість розробки сайтів на 500 грн. Так, Ви можете замовити сайт-візитку за 2500 грн, сайт-каталог - за 3500 грн, інтернет-магазин - за 4500 грн. Раді повідомити, що ціна на технічне обслуговування і просування залишається колишньою!


Поточна вартість розробки сайтів актуальна до 31.10. 2014 Сподіваємося на Ваше розуміння та ефективну співпрацю в подальшому.

підвищення вартості
Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції.