Язык сайта :
ru ua

Створюємо корпоративні сайти та інтернет-магазини на базі шаблонів!

за8-10днів!
Питання та відповіді
Використовуються типові рішення, які ми індивідуально адаптуємо під специфіку Вашого бізнесу.


Співпраця

Студія швидких сайтів "Експрес-сайт" покликана допомогти розвиватися малому та середньому бізнесу. Для цього ми розробили професійні шаблони, які адаптуємо під конкретну галузь і запускаємо сайт всього за 3-5 днів. Крім цього, надаємо комплекс супровідних послуг для розвитку бізнесу в інтернеті: технічне обслуговування, просування в пошукових системах, контекстна реклама.

 

Ми намагаємося випускати зручні та ефективні продукти. Постійно розширюємо географію надання послуг. Тому нам потрібні партнери для взаємовигідного співробітництва.

 

Хто може стати партнером?

Якщо ви поділяєте завдання і цінності студії "Експрес-сайт", пропонуємо стати партнерську співпрацю. Для цього ми надаємо вигідну партнерську програму, чітку технологію і бажання взаємодіяти.

 

Якщо ваша компанія надає хостинг, послуги SEO, реалізує продукти 1С або займається розробкою сайтів, ви можете стати партнером!

 

2 види співпраці:

  1. Агентська схема. Ви знаходите потенційних клієнтів і пропонуєте їм розробку сайту. Коли клієнт приймає рішення співпрацювати, ми зв'язуємося з ним і беремо в роботу проект, а вам перераховуємо агентську винагороду в розмірі 20% від вартості проекту.

 

Винагорода виплачується після повної оплати клієнтом вартості робіт, зазначених у договорі.

 

  1. Представництво в регіоні. На базі нашої компанії ви можете пропонувати послуги розробки сайтів на базі шаблонів в своєму регіоні. На першому етапі завдання партнера полягає в пошуку потенційних клієнтів, їх консультуванні, презентації продукту, укладанні договорів і виставленні рахунків. Ми надаємо рекламні матеріали, які допоможуть успішно презентувати продукти Експрес-сайту, а також підкажемо сучасні сервіси, які максимально автоматизують процес роботи з документацією. Партнеру виплачується винагорода в розмірі 30-40% від вартості сайту. На другому етапі розробка може виконуватися в регіоні партнера. У такому випадку дохід партнера становитиме до 80% вартості сайту.

 

Винагорода виплачується після повної оплати клієнтом вартості робіт, зазначених у договорі.

 

Студія швидких сайтів "Експрес-сайт" забезпечує своїх партнерів маркетинговою підтримкою, інноваційними технологіями та професійною консультацією.

 

Щоб отримати додаткову інформацію, заповніть форму реєстрації партнера

Відгук клієнта
Людмила Лінкевичдивитися проект
Щиро вдячна за співпрацю з компанією розробників швидких експрес-сайтів - справжньою командою молодих компетентних фахівців, які креативно підходять до побажань клієнта. Я з впевненістю можу стверджувати, що сайт вчителя, створений для мене, є оригінальним в оформленні, зручним у користуванні та доступним для перегляду.
Новина
27/02

Скористайтеся весняною пропозицією, отримаєте подарунок, збільшуйте число клієнтів, продавайте через інтернет.

Нова стаття

Не можна купити місце в пошуковій системі. Можна зробити так, щоб система сама його визначила на перші позиції.