New - Оновлення Weblium. Липень 2021

New - Оновлення Weblium. Липень 2021

Ні для кого не є секретом те, що для створення ідеального інтернет - магазину Вам необхідно лише дві речі: 

  1. конструктор Weblium
  2. професійна команда Веб студії Експрес сайт, яка втілить в життя всі Ваші побажання 

Але це ще не все, оскільки в липні відбулись оновлення, а це означає, що Ваш магазин стане ще більш досконалішим. Тепер давайте розглянемо детальніше новинки:

  • Підключення магазину до Facebook & Instagram Commerce manager

 Від тепер є можливість синхронізувати  всі товари Вашого магазину з платформою Facebook & Instagram Commerce manager. Це означає, що Ви матимете можливість  з легкістю продавати товари в соцмережах. Ви також можете налаштувати автоматичне створення реклами для кожного продукту. Такий підхід допоможе вам збільшити охоплення аудиторії та конверсію, що, в свою чергу, збільшить прибутковість вашого бізнесу.

  • Облік товарних запасів в магазині

Автоматичне відстежування товарних запасів! Ця функція дозволяє виставити кількість наявних товарних одиниць і автоматично переводить продукт в статус "Немає в наявності", як тільки всі запаси будуть продані. 

  • Пошук товарів по сайту

Розробили пошук по магазину і надали можливість розміщувати поле для пошуку в будь-якому місці вашого сайту.

  • Новий платіжний метод WayForPay

Продовжуємо відкривати нові платіжні методи. Тепер це WayForPay, що забезпечує безпечні і швидкі платежі через Apple Pay, Google Pay, Visa, Mastercard і Privat24. Ви також можете налаштувати прийом платежів в розстрочку через PrivatBank або Monobank, що додасть більше гнучкості для наших співвітчизників. Від тепер розраховуватись стає ще легше.

  • Встановлення платіжного методу для підписки

До цього моменту ви могли додати один основний і один запасний метод оплати підписок, що застосовувались одразу для всіх ваших сайтів. Тепер ви можете встановити основний метод оплати індивідуально для кожного сайту.

  • Копіювання блоків відразу на кілька сторінок

Нарешті з'явилась можливість копіювати блоки з однієї сторінки відразу на кілька інших в межах одного сайту. 

Це лише початок, далі буде більше й краще. Команда веб студії Експерес сайт допоможе Вам створити яскравий інтернет-магазин й налаштувати функціонал.