+38(093)1233482

Все для швидкого старту

Illustration

Міні стратегія запуску для мікро бізнесу

Створивши бізнес, необхідно правильно управляти і розвивати його. Сучасний світ змінюється дуже швидко, тому потрібно йти в ногу з ним. Сьогодні будь-який бізнес повинен бути digital, активно працювати і отримувати клієнтів з інтернету.
Якщо у вас є перспективна бізнес-ідея і бажання працювати, ви обов'язково станете успішним підприємцем. Ми ж в свою чергу пропонуємо допомогу і підтримку з розвитку мікро бізнесу в інтернеті.


Дуже складно малому бізнесу виділити весь бюджет відразу для повноцінної своєї присутності в інтернеті. Ми вирішили що можна йти поетапно виходячи з послідовних ключових етапів. Ми визначили 4 етапи, в рамках яких ми запустимо Вашу компанію в інтернеті при зовсім невеликих вкладеннях. Дана пропозиція буде актуальною для мікро і малого бізнесу в рамках локального розвитку.

У чому суть міні стратегії запуску

1. Розробка сайту на конструкторі

В рамках першого місяця ми обговорюємо і впровадимо інтернет сайт, що дасть можливість вже з другого місяця залучати перших клієнтів.

1
2
3
4
1

1 місяць-САЙТ

2 місяць - SEO

3 місяць-Контекстна реклама

4 місяць-SMM - просування в соцмережах

Ціна

Для кого наші послуги:

Громадське харчування:рестораникафедоставка їжі 

Торгівля: магазиникондитерскіТРЦ
 

Транспорт:СТОавтомийкаавтосалони

Фінанси:бухгалтеріябанки

Розваги, хобі:спортзалифітнес клубибасейнкінотеатрисалони красотинічні клубикатки

Підприємства:малі підприємствакомпаніїбудівельні фірмиагентства нерухомостіюридичні фиірми

Як бачите, сьогодні можна створити сайт будь-якої складності для мікро бізнесу. Ми пропонуємо достатній функціонал для розробки та ефективного просування бізнес-проектів в Інтернеті. Процес створення сайту зрозумілий і простий. Він не займає багато часу і витрат. Навпаки, зручність і функціональність дозволяє отримати якісний результат з мінімальними витратами вашого часу.

Illustration

Зв'яжіться з нами, щоб просунути свій бізнес!

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з Вами незабаром.

Can't send form.

Please try again later.